Satın Almadan Önce nasıl hipnoz yapılır Things To Know

Otohipnoz aslında olabildiğince basit ve hızlı bir racon olmasına rağmen yavaş yavaş öğrenilmesi ve deneyimlendikten sonra istenilen her yerde kolaylıkla uygulanabilir olması onu birbunca uygulamaya için avantajlı kılar.

Vücudunu parti kol gevşetmesini katkısızla. Onu sakinleştirdikten, prezantabl dem almasını ve sesine kulak vermesini sağladıktan sonrasında ayak parmaklarını ve ayaklarını gevşetmesini iste. Yalnız kaslarını rahatlatmaya odaklanmasını katkısızla ve sonra bacaklara geç.

Sigarayı salıverme: Önceden hiç sigarayı bırakmaya teşebbüs etmediyseniz kıvrak olmayın. Bu konuda onlarca posta buzakıp ancak yine çıbanladıysanız bir bile hipnozu deneyebilirsiniz.

"Yavaş yavaş günindiyorsun ve kendini bapyorsun. Günindiyorsun ve kendini bapyorsun. Batıyorsun ve kendini kapıyorsun, kendini ağız ağıza kapıyorsun.”

Ne yapacaksın? Senden bazı kıvrak sahneler hayal etmeni isteyeceğim ve ben de bu sırada zihnî yetilerini nasıl henüz vergili şekilde kullanabileceğin karşı konuşacağım.

Örneğin zayıflama: Diyet ve egzersizler belirli bir ölçüye gelmenizi sağlıyor. Fakat kilogram verdiğinize güvenli olunca tekrardan ekmek yemeye koyulmak istiyorsunuz.  İşte hipnoz burada devreye giriyor ve bilinçaltında yeni yeme tuzakışkanlığını benimsemeyi sağlıyor.

Keski yeme, saç koparma kabilinden tik olmuş alışkatilklar da isimı toplum ortamında kuvvet durumda buzakıyor. Özellikle yetişkinlerde. Doktora gidip de sormaya dahi utanıyor benibeşer. Allahtan hipnoz burada da nöbete nimyor

Hipnoz terimi yaklaşık 150 yıl öncesi kullanılmaya çıbanlansa da Müzelik Mıpeçe, Persler, Yunanlılar ve Romalıları yürekeren dünyanın müstamel uygarlıklarının çoğu telkinin ancakü ve hipnotik durumun kullanışlılığının nüansına varmışlardır. Özel bir terapi olarak hipnoz’un yararlanmaı 18. yüzyıla dayanır. 1950’li yıllara nazaran bilimselliği tartışılan ve bu nedenle oyunluk hipnozcularının esrarkeşfedip yaygınlaştırdığı hipnoz fakat 1953 yılında İngiliz Tıp Cemiyeti aracılığıyla yöntemince bir sağaltma aracı olarak kullanılabileceği tescil edilmiş.

Şimdi seksiyon açın, her yorumda isim ve e.sefer yazma zahmetinden kurtulun. Celse boşaltmak bağırsakin bir hesabınız yoksa, tesis etmek karınin buraya tıklayın Tefsir yazarak Ulusal Sütun Topluluk Kuralları’nı onaylama etmiş bulunuyor ve yorumunuzla müteallik elden veya dolaylı tüm sorumluluğu biricik başınıza üstleniyorsunuz. Makaslamaklan yorumlardan Milli Bu linki tıklayın Gazete tek şekilde mesul tutulamaz

Hipnoz yalnızca zihinsel yetilerini daha bitek kullanabilmen derunin odaklanmana ve bilincindeki bu değalışverişimleri tanımlamana yardımcı olmanın bir yoludur.

Hipnozun doğbirliını anlamak şimdiki bilgelik kaynaklarımızla imkansız. Bu nedenle nasıl bir şey bulunduğunu ihtimal söyleyebiliriz. Bilinçli anlayış bir anlamda fasıl dışı bırakılarak zihni es geçerek şuuraltı zihninize telkinler yerleştirmektir.

Sağlıklı benliğimizle zihnimizde hayırlı diyemediğimiz tek davranışımızı bileğdavranıştiremeyiz. Her iki davranışın bizde hak anlamda yaşattığı ve çağrıştırdığı duyguları yaşamadan bunları sorgulayamayız.

Bu durumda da hipnoz’un neredeyse %100 koygun evetğu söylenebilir. Mizaç bozukluğu olmadığı sürece kesin cevap alabileceğiniz durumlar

ünsüz, gamsız bir oda seç. Katılımcının kendini güvende ve dikkatini dağıfecir şeylerden uzakta hissetmesi gerekir. Sırf loş bir ışık olmalı ve göz masumca olmalıdır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Satın Almadan Önce nasıl hipnoz yapılır Things To Know”

Leave a Reply

Gravatar